800 Ft
Richard Wagner: Lohengrin. Klavierauszug mit Text von Felix Mottl. Leipzig,é.n.,C. F. Peters, 268 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon jegyzettel, kijáró lapokkal. "Bárd Ferenc és Fia zeneműkereskedés" bebélyegzéssel.