Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 186

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1928. Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe Br emlékérem (40mm) T:2 ü., patina
30620.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1928. "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" Br emlékérem (40mm) T:2 ü., patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
1856. Scitovszky János hercegprímás / Az Esztergomi Bazilika felszentelése Sn emlékérem NAGYKÉRI SCITOVSZKY KER: JÁNOS CARD: ÉRSEK ÉS MAGYARORSZÁG HERCZEG PRIMÁSA. SZÜLET 1785 NOV: 1-ÉN. ÉRSEKNEK KINEVEZTETETT 1849 ÉVBEN / AZ ESZTERGOMI BASILIKA - KEZDETETT 1822 ÉVBEN FELSZENTELTETETT 1856 AUGUSZT. 31. NAGYKÉRI SCITOVSZKY CARD. ÉRSEK ÉS MAGYARORSZÁG PRIMÁSA ÁLTAL (37mm) T:3- lyuktömött
30621.

1856. "Scitovszky János hercegprímás / Az Esztergomi Bazilika felszentelése" Sn emlékérem "NAGYKÉRI SCITOVSZKY KER: JÁNOS CARD: ÉRSEK ÉS MAGYARORSZÁG HERCZEG PRIMÁSA. SZÜLET 1785 NOV: 1-ÉN. ÉRSEKNEK KINEVEZTETETT 1849 ÉVBEN / AZ ESZTERGOMI BASILIKA - KEZDETETT 1822 ÉVBEN FELSZENTELTETETT 1856 AUGUSZT. 31. NAGYKÉRI SCITOVSZKY CARD. ÉRSEK ÉS MAGYARORSZÁG PRIMÁSA ÁLTAL" (37mm) T:3- lyuktömött

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Arad 1874. Az aradi vértanúk kivégzésének 25. évfordulójára Zn emlékérem. SZABADSÁG, EGYENLŐSÉG, TESTVÉRISÉG - 1848 Mart. 15. / A NEMZET 13 VÉRTANÚJA 25. ÉVI GYÁSZEMLÉKÉRE - ARAD 1874 Octob. 6. (35,5mm) T:2-
30622.

Arad 1874. "Az aradi vértanúk kivégzésének 25. évfordulójára" Zn emlékérem. "SZABADSÁG, EGYENLŐSÉG, TESTVÉRISÉG - 1848 Mart. 15. / A NEMZET 13 VÉRTANÚJA 25. ÉVI GYÁSZEMLÉKÉRE - ARAD 1874 Octob. 6." (35,5mm) T:2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
22
1932. MEGEMLÉKEZÉSÜL SZERETETT ELŐADÓNKNAK - A VÉGZETT ESTI FELSŐ ELEKTROTECHNIKAI TANFOLYAM HALLGATÓITÓL egyoldalas Br plakett márványlapon (152x103mm) T:1-
30623.

1932. "MEGEMLÉKEZÉSÜL SZERETETT ELŐADÓNKNAK - A VÉGZETT ESTI FELSŐ ELEKTROTECHNIKAI TANFOLYAM HALLGATÓITÓL" egyoldalas Br plakett márványlapon (152x103mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1935. Bethlen Gábor Polgári Lövész Egyesület fém plakett (41mm) T:2
30624.

1935. "Bethlen Gábor Polgári Lövész Egyesület" fém plakett (41mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
~1950. Testnevelési és Sporthivatal - Eger Br emlékérem zománcozott betéttel (29mm) T:2
30625.

~1950. "Testnevelési és Sporthivatal - Eger" Br emlékérem zománcozott betéttel (29mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1966. Hazádnak rendületlenül légy híve ó magyar - Numismatica Hungarica / Budapest 1956 Ag emlékérem, peremén jelzett, dísztokban (24,18g/0.999/38mm) T:1,1- patina
30626.

1966. "Hazádnak rendületlenül légy híve ó magyar - Numismatica Hungarica / Budapest 1956" Ag emlékérem, peremén jelzett, dísztokban (24,18g/0.999/38mm) T:1,1- patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
1966. OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) - Magyar Öntőnapok Br emlékérem (49mm) T:1-,2 oxidáció
30627.

1966. "OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) - Magyar Öntőnapok" Br emlékérem (49mm) T:1-,2 oxidáció

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,33
1,43
~1970-1980. Hotel Hungária Szeged Br emlékérem (42,5mm) sérült tokban + DN Szeged Br emlékérem (32mm) T:1
30628.

~1970-1980. "Hotel Hungária Szeged" Br emlékérem (42,5mm) sérült tokban + DN "Szeged" Br emlékérem (32mm) T:1

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
~1970. Jendrassik Lóránd 1896-1970 / SOCIETAS DIAGNOSTICA LABORATORIALIS CLINICALIS HUNGARICA kétoldalas, öntött Br plakett (79mm) T:1-,2 kis patina
30629.

~1970. "Jendrassik Lóránd 1896-1970 / SOCIETAS DIAGNOSTICA LABORATORIALIS CLINICALIS HUNGARICA" kétoldalas, öntött Br plakett (79mm) T:1-,2 kis patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
1970. Budapest Főváros VII. Ker. Tanácsa / Hazánk Felszabadulásának 25. a Tanácsok Megalakulásának 20. évfordulójára Br emlékérem. Szign.: P.Gy. (88mm) dísztokban T:2
30630.

1970. "Budapest Főváros VII. Ker. Tanácsa / Hazánk Felszabadulásának 25. a Tanácsok Megalakulásának 20. évfordulójára" Br emlékérem. Szign.: P.Gy. (88mm) dísztokban T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1972. Györffy István Kollégium - NÉKOSZ - XXX Br emlékplakett dísztokban, Illyés Gyula idézettel. Szign.: SZI (90mm) T:2
30631.

1972. "Györffy István Kollégium - NÉKOSZ - XXX" Br emlékplakett dísztokban, Illyés Gyula idézettel. Szign.: SZI (90mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft