Metszetek

Tételek száma: 15

cca 1800 Erotikus acélmetszet, 8,5×5,5 cm
11000.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
1867 Nagy-Czég (Erdély) kőnyomatos látképe Simó Ferenc. 30x22 cm
11001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
cca. XX. sz. eleje Japán hadsereg rohamra indul, csatajelenet, színezett fametszet, sérült, lapszéli hiánnyal, hajtásnyomokkal, kissé foltos, 34x48 cm
11002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
cca 1893-97 Kacsafélék, litográfia, papír, Pallas Nagy Lexikona, Bp., paszpartuban, hajtásnyommal, lap szélén foltos, 22,5×28 cm
11003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
cca 1893-97 Kutyák, litográfia, papír, Pallas Nagy Lexikona, Bp., paszpartuban, hajtásnyommal, szakadásokkal, lap szélén foltos, 22,5×28 cm
11004.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
cca 1893-97 Tenyészlovak, litográfia, papír, Pallas Nagy Lexikona, Bp.,  A híres Kincsem telivér képével 2 éves korában! Paszpartuban, hajtásnyommal, lap szélén enyhénfoltos, 22,5×28 cm
11005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13
1790 Átkelés a folyón. Rézmetszet, papír, jelzett ( D. Berghem DB), apró gyűrődéssel és szakadással, üvegezett keretben, 38×47 cm
11006.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
cca 1800 A Rajna menti erődítmény térképe, metszet, 27×35 cm
11007.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
11008.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
11009.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Louis Napoleon acélmetszetű portré / engraving  11x16 cm
11010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
11011.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft