16603.
369. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
3 400 Ft
8,81 EUR, 9,71 USD
Bisits Tibor: LégihaderÅ‘k. Bp., 1940., SzerzÅ‘i kiadás,(Pápai ErnÅ‘-ny.), 288+16 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopott borÃtóval, laza fűzéssel.