16606.
369. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Vitéz Báró Roszner István: Katonák, népek, események. Bp., én., Singer és Wolfner, 595 p.+ 3 t. (kihajtható térképek.) Kiadói kopott félvászon-kötés, laza fűzéssel, hiányzó cÃmlappal.