Tábori Kornél: Háborus album. A világháboru történelme képekben. Bp. 1914-15. Pesti Napló (Jókai ny.) 240 p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben.
Kartonos
Nyirádi Szabó Imre: Tábori repülőtér. Bp., 1944, Hárfa Könyvek,(Urbányi-ny.), 254+2 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka! A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott betiltott könyvek listáján! A szerző által aláírt, dátumozott példány.
Seress Imre: Az ifjúság és a világháború 1914-1915. A világháború története az ifjúság számára. Több száz arcképpel, csataképpel és eredeti harctéri felvétellel I. kötet. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat kiadása. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, első néhány lap a 16. oldalig kijár, kopottas állapotban.
A mai háború 3 kötete:
Wolff Schenke: A sárgák háborúja. Ford.: Székely Tibor.;
Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.;
Paolo Zappa: Kémek háborúja. Ford.: Balogh Barna.;
A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik gerince és kötése javított, újrakötött, a másik gerince javított, kissé kopott borítókkal.
A mai háború 3 kötete:
(Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.;
Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.;
Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.;
A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.