Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Bárány Nándor: Optikai műszerek elmélete, és gyakorlata I. Bp., 1953, Országos Magyar Természettudományi Múzeum, XVI+723 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Megjelent 1000 példányban.
Ludwig Dietz: Ventilations- und Heizungs-Anlagen. Oldenbourgs Technische Handbibliothek. Mit Einschluss der wichtigsten Untersuchungs-Methoden. Ein Lehrbuch für Ingenieure, Architekten, Studierende, Besitzer von Ventilations- und Heizungsanlagen. München-Berlin, 1909, R. Oldebourg. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel./ Linen-binding, in German language.
Közlekedéstudományi Intézet 4 db kutatási és fejlesztési anyaga, 1 db duplummal:
Együttműködés a hazai elővárosi vasúti és a városi közlekedés összekapcsolási lehetőségeinek vizsgálatában. 2006. nov. (x2). Megrendelő: MÁV Zrt. + Nagyteljesítményű vasutak és hatásuk a regionális vasutakra. 2006. nov.+
A magyarországi közigazgatási régiók térségi regionális vasúti hálózatának fejlesztési (helyettesítő megoldások bevonásával és a multimodalitás megteremtésével) lehetőségei, különös tekintettel a regionális vasutak gazdaságos működésére, illetve a közszolgáltatási kötelezettségek teljesítésére. 2008. nov.;
Bp., 2006-2008., Közlekedéstudományi Intézet. Spirálozott kötésekben.