13216.
369. Lezárult gyorsárverés
Plakát
17 000 Ft
cca 1946 E. Kandó Gyula: Nemzeti Színház Antonius és Cleopatra előadásának plakátja, Bajor Gizi, Tímár József, litogárfia, Szikra Nyomda, jelzett, restaurált, 84x60 cm / cca 1946 Hungarian National Theatre poster, lithograph, signed, restored, 84x60 cm