Németország DN "Az emberiség barátja / Sebastian Kneipp Wörishofen-i lelkész" aranyozott bronz kitüntetés, fülezett, mellszalag nélkül (28mm) T:1-,2 kis ph. Germany ND "EIN FREUND DER MENSCHHEIT / SEB. KNEIPP PFARRER IN WÖRISHOFEN" gold plated Br decoration with ear, without ribbon (28mm) C:AU,XF small edge error
NDK 1967. "450 éves a reformáció / Katharina von Bora, Thomas Müntzer" Br emékérem (2xklf) T:2 GDR 1967. "450 Years of Reformation / Katharina von Bora, Thomas Müntzer" Br and metal commemorative medallions (3xdiff) C:XF
NDK 1967. "450 éves a reformáció / Luther Márton szülőháza, Luther első védőbeszéde Wormsban, Wartburg 900 éves" Br és fém emékérem (3xklf) T:2 GDR 1967. "450 Years of Reformation / Birthplace of Martin Luther, Luther's first interrogation in Worms, 900th Anniversary of Wartburg" Br and metal commemorative medallions (3xdiff) C:XF
NDK 1967. "450 éves a reformáció / Margarete Luther, Wittenbergi Vártemplom" Br és fém emékérem (3xklf) T:2 GDR 1967. "450 Years of Reformation / Margarete Luther, Castle Church of Witternberg" Br and metal commemorative medallions (3xdiff) C:XF
NDK 1983. "A Berlini Magyar Kultúra Háza" Br plakett eredeti tokban. Szign.: BI (108mm) T:1- GDR 1983. "Haus der Ungarischen Kultur Berlin (Haus of the Hungarian Kultur Berlin)" Br plaque in original case. Sign.: BI (108mm) C:AU
NDK 1983. "AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése - Az NDK fővárosa, Berlin Állami Múzeuma" meisseni porcelán plakett tartóval (101mm) T:1- GDR 1983. "Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik- Staatliche Museen zu Berlin Haupstadt der DDR (Martin Luther Honor 1983 of the GDR - National Museum of Berlin, Capital of the GDR)" Meissen porcelain plaque with holder. (101mm) C:1...
NSZK 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" jelzett Ag emlékérmek (17xklf) rajtuk a sportágak ábrázolásaival, eredeti, kopottas dísztokban (20g/0.999/32mm) T:1,1- patina / FRG 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" hallmarked Ag medallions (17xdiff) depicting the sports, in original, worn display case (20g/0.999/32mm) C:UNC,AU patina
NSZK 1986. "125 éves a vasút Ruhr és és Sieg között" fém emlékveret (30mm) T:1 ph. FRG 1986. "Railway is 125 years old between Ruhr and Sieg" metal coin (30mm) C:UNC edge error