Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 91
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2114932
31000
369
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1937. Balatoni vitorlást ábrázoló, nyolcszögű, egyoldalas Br plakett, kétoldalt lyukakkal a felfüggesztéshez, gravírozva "RALLYE AÉRIEN BALATON 1937" (66x40mm) T:1- 2145032
31001
369
30000
Numizmatika
1937. "Doleschal József szeretett elnökünknek a BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) Evezős Szakosztálya" fém plakett a tagok gravírozott aláírásával és zománcozott emlékérem (150x170mm,45mm), márványtalpon (168x222mm) T:2 2085589
31002
369
3400
Numizmatika
1939. "MOATSZ (Magyar Országos Asztali Tenisz Szövetség) - Nemzeti Sportmunka elismeréséül 1939.VII.1." asztalitenisz sport Br plakett, eredeti "SCHUBAUER JÁNOS BUDAPEST VI. DUNA-UCCA 6." jelzésű gyártói tokban (52x50mm) T:1 2125781
31003
369
Numizmatika
1939-1940. "PSE 1899 (Postás Sport Egyesület)" Br plakett Csillik Margit részére (2xkl) (55x46mm,80x55mm) márványtalpon + Sződy Szilárd (1878-1939) 1935-1936. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése / Bajnoki Érem" jelzett Ag díjérem "LE" beütéssel (2xklf) (29,47g, 29,61g/0.800/40mm) T:2 2055741
31004
369
Numizmatika
1940. "Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940" Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. "Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940" Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU 2145780
31005
369
Numizmatika
1940. "Magyar Sakkszövetség / Budapesti Sakkcsapat Bajnokságok 1939-40 I." Br emlékérem (40mm) T:2 2085737
31006
369
Numizmatika
1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940" Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina 2114898
31007
369
Numizmatika
~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" aranyozott Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60x44mm) T:2 2115047
31008
369
5500
Numizmatika
1941. "LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT" tálka alakú egyoldalas Br plakett, hátlapon gravírozva "VII. NEMZETKÖZI SPORTHÉT A BALATONON NEMZETI REPÜLŐ CSILLAGTÚRA 1941". Szign.: A. Patey (69mm) T:2 lyuktömött 2114887
31009
369
Numizmatika
1941. "Magyar Tekéző Szövetség 1934" egyoldalas Br díjplakett, "MAGYARORSZÁG 8-AS CS.B. ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 1941-2" gravírozással (71x49mm) T:2 2085644
31010
369
Numizmatika
1942. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva "1949. V. 1." (45mm) T:1- 2132492
31011
369
Numizmatika
1942. "Szegedi motorosnap" Zn emlékplakett "ORSZÁGOS GYORSLEVENTE MOTOROSNAP SZEGED" (55x80mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft