Epiag porcelán melegen tartó. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 24 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Epiag-porcelan-melegen-tarto-Matricas-jelzett-kopasokkal-d-24-cm~II2147848
2147848
11138
369
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,61 EUR , 11,43 USD
Leírás: Epiag porcelán melegen tartó. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 24 cm
: karap_norbert