Semma címeres "Great Malvern" porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, 1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Semma-cimeres-Great-Malvern-porcelan-tal-jelzett-kopasnyomokkal-15C39710-cm~II2056185
2056185
11142
369
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,12 EUR , 2,29 USD
Leírás: Semma címeres "Great Malvern" porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, 15×10 cm
: turóczi_márk