10148.
370. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
16 000 Ft
KÅ‘vágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Leányka vörösruhában. Tűzzománc, jelzett, hátoldalán feliratozott és német nyelvű tanúsÃtvánnyal, dÃszes, enyhén kopott fa keretben, 12,5×9,5 cm