Pirk jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, kissé sérült keretben, 36×... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/370/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Pirk-jelzessel-Utca-reszlet-Olaj-vaszon-kisse-serult-keretben-36C39748-cm~II2158636
2158636
10218
370
Leírás: Pirk jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, kissé sérült keretben, 36×48 cm
: kozár_edit