16624.
370. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp., [1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a borító széle sérült, kötése laza, utolsó lap (tartalomjegyzék utolsó oldala) hiányzik.