Vegyes mini könyvtétel, 15 db: DVTK, Borbély Tibor: Olimpiai sikereink, Európa bajnokságok fedettpályán, Kecskemét...stb. Különféle kötésben és kiadásban. Változó állapotban.
Vegyes mini könyvtétel, 15 db: Magyar Koszorúsok Albuma (1977), Olimpiai győzelmeink (1974), Hungary (1974), MTK-VM (számozott), Chamberlain: Parsifal mesék, Térkép és történelem (1979), ...stb. Különféle kötésben és kiadásban. Változó állapotban.
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp., 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Megjelent 2500 példányban. Számozatlan példány.
Dr. Tóth Mihály-Tóth Mihály: 25. jubileumi kiadás. Kaposvár, én., Somogy M. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói kemény-kötés. Megjelent 10 példányban, 4 számú példány.
Mautner József: Egy voltam az ötvenezerből. Kaposvár, (1982), Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Egészvászon-kötésben, fém plakettel. A szerző által dedikált.
A költő felel. Szerk.: Pomogáts Béla. Illusztrálta Kass János. Bp., 1975, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. Készült 2000 példányban, ebből 500 példány számozott. 160. számú számozott példány.