Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.
Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete. [1946-1954.] Békés, 1976, Békés Városi Tanács V.B. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.