Missel Quotidien Rituel Psaumes Cantiques. Par les Bénédictins D' Hautecombe et de Clervaux. Paris,1966,Ed. Brepols. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel.
Hangyay Zoltán: A pápák könyve. A római pápák Szent Pétertől II. János Pálig. Bp., 1991., Trezor. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
[Bourdaloue, Louis (1632-1704)]: Tisztelendő páter Bourdaloue Lajosnak prédikátziói. IX. könyv. Fordította: Szent-Gály Ágoston. Pest, 1815, Trattner János Tamás, 395 p. Átkötött modern kartonált papírkötés, benne restaurált lapszélekkel is, foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
Sammlung der Gesetze welche unter der glorreichsten Regierung des Kaisers Leopold des II. in den sämmentlichen K. K. Erblanden erschienen sind. In einer chronologischen Ordnung. Dritter Band enthält das Jahr 1791. Wien, 1791., Joh. Georg Moesle, 1 (rézmetszetű címkép)+1 (rézmetszetű díszcímlap)+36 sztl. lev.+478+2 p.+VII (kihajtható táblák) t. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, a gerincen régi könyvtári címkével, és intézményi bélyegzővel.
P. Soós István: Szent leckék és evangéliumok. Az egyházi év vásár- és ünnepnapjaira. Bp.,1912, Stephaneum Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötésben, pár helyen aláhúzással, két helyre latin és magyar nyelvű kézzel írt szöveget kötöttek be.