2 800 Ft
4 db doboz és 1 db olajozó, össz. 5 db: 1 db cca 1930-40 Dialon bontatlan hintőpor doboz. 1 db cca 1970-90 Stockmar Wachsfarben üres fém doboz. 1 db 1848-1948 centenáriumi szivarka doboz, kopott. 1 db cca 1990-2000 Wicklein Lebkuchen mézeskalács fém doboz, kopott, rozsdás. 1 db olajozó, fém, jelzés nélkül.