Bolhapiac Tételek száma: 305
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2160182
11566
370
Flea Market
Red lion kínai számolóeszköz, fa, réz veretekkel, jelzett, apró kopásnyomokkal, 17,5x36 cm 2160175
11567
370
Flea Market
Facial makeup of China, kínai maszkok, fa anyagban zománc berakással, angol felirattal és kínai írásjelekkel, dobozban, méret kihajtva: 12x24,5 cm 2160636
11568
370
Flea Market
Vegyes régi és régebbi írószer tétel: 4 db tintásüveg, 1950-60 körül (3 db Aranykalász MGTSZ felirattal), kopott, hiányos címkékkel. Amerikai, papírok összetűzéséhez használatos, 1910-30 körül, eredeti fém dobozában. Töltőtollak, golyóstollak, tollszárak, tollhegyek stb. 2160618
11569
370
Flea Market
45 db műsoros audio kazetta (Best of communism 1 és 2, Animal Cannibals, Máté Péter, Csongrádi Kata, Elvis Presley, Metallica, Little Richard, Tina Turner, bee Gees, Paul Anka, stb.), 3 db műanyag tartó tokban 2160605
11570
370
Flea Market
14 db gyűszű, kötőtűk, 4db stoppolófa és egyéb varráshoz-kötéshez szükséges tárgyak 2157916
11571
370
6500
Flea Market
Dekoratív fém elektromos lámpa pár, kapcsolóval, működik, búra nélkül, kopásokkal, egyik talpán kisebb sérülésekkel, h: 45 cm 2156869
11572
370
Flea Market
Réz, egykaros patikai mérleg, porcelán tányérokkal, eredeti fa tartójában Doboz méret: 13x7,5 cm 2156861
11573
370
Flea Market
Játék mandolin zenélő szerkezettel. Műanyag. 32 cm 2100140
11574
370
Flea Market
Szaru madárka pár, faragott, egyik mozog, 17,5×5 cm, m:9 cm 2112410
11575
370
Flea Market
Bőr borítéktáska, 26×16 cm 2100748
11576
370
9500
Flea Market
Bőr borítású réz távcső, használatból eredő kopásnyomok, lencsén enyhe karc.
8,5 x 10 cm 2154824
11577
370
Flea Market
Toledói sajtevő készlet, 6 db kis szúróval, jó állapotban, m: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft