1 000 Ft
cca 1947-60 össz. 3 db használatlan, retró kis méretű teli borotvapenge papír doboz, különféle illusztrációkkal: 5 éves terv, bontatlan, fóliás csomagolásban. Szabadság szobor, bontatlan, fóliás csomagolásban és Vitéz, enyhén kopott.