Itinerarium Belgicum. Alphen aan den Rijn,é.n.,Drukkerij Vis-Offset, 13 p.+22 színes, kétoldalas térkép. Holland és latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Facsimile kiadás.
Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben
Vegyes térkép tétel, össz. 4 db: Gimnázium és főiskolák 1766-ban, 23x29,5. A Temesi Bánság északnyugati sarka, a XV. sz. végén, a XVIII. sz. végén, 23,5×32,5 cm. Pécs, Szekszárd, Mohács környéke, a XV. sz. végén, a XVIII. sz. végén, 15×23 cm. Buda-Pest környéke, a XV. sz. végén, a XVIII. sz. végén, 15x23 cm. M. kir. Állami Térképészet, kivágva, enyhén foltos
Vegyes térkép tétel, össz. 4 db: Erdélyi fejedelmi birtokok a XVII. század közepén, 17,5x23,5 cm, foltos, hajtásnyommal. Török hadjáratok Erdélyi területen 1658-1662, 18,5x27,5 cm, foltos, hajtásnyommal. Az erdélyi határőrvidék a XVIII. század végén, 12,5x17 cm. A katonai határőrvidék a XVIII. század elején és végén, foltos, kivágva, lapméret: 14,5x23 cm. M. kir. Állami Térképészet.