Mémoire concernant la Bessarabie et la Bucovine du nord. Bukarest, 1940, Académie roumaine. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Papírkötésben, felvágatlan példány. 44x64,5 cm
1804 Krassó vármegye térképe. C(Comitatus) Krassó. XLVII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 17x11 cm./ 1804 Map of Krassó County. C(Comitatus) Krassó. XLVII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper, spotty, 1...
1944 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, 1944-ben, 1:750.000, Szerk.: Turner István. Bp., Klösz György és fia, Térképészeti Műintézet 83x119,5 cm.
1939 A Keleti Mecsek turista térképe. Rajz: Kovács Attila. Pécs, 1939, Pécs Szab. Kir. Város idegenforgalmi irodája. Klösz György és fia műintézet, Bp. Lap szélén kisebb szakadásokkal. 34x30,5 cm
Vegyes térkép tétel, össz. 4 db: A királyi birtok kiterjedése Szent István halálakor, 12,5x17,5 cm, lap széle foltos. III. Béla birodalma, lap széle foltos, 12,5x15 cm. A Pannonhalmi Apátság birtokai 1240-ben, lap széle foltos, 12x17 cm. Magyarország a XII. század második felében, lap széle foltos, hajtásnyommal, 17x28 cm. M. kir. Állami Térképészet.
Vegyes térkép és nyomat tétel, össz. 4 db: A mongol birodalom a XIII. században, 13,5x27,5 cm, lap széle foltos, hajtásnyommal. IV. Béla főtisztviselői, nyomat, lap széle foltos, hajtásnyommal, 23x28,5 cm. A tatárjárás 1241-1242, lap széle foltos, hajtásnyommal 24,5x18,5 cm. IV. Béla birodalma 1260 táján, lap széle foltos, 12,5x17,5 cm. M. kir. Állami Térképészet.
Vegyes térkép tétel, össz. 4 db: A protestáns vallásgyakorlat szabályozása az 1681:26.t.c.-kel, 12,5x17,5 cm, lap széle foltos. A magyar és török végvárak 1576-ban. II., lap bal felső sarka hiányos, térkép ép, 12x16 cm. Rudolf király uralmának legnagyobb kiterjedése 1603-ban, 13,5x18,5 cm. Magyarország felszabadítása a török uralom alól 1683-1699, lap széle foltos, hajtásnyommal, 17x28 cm. M. kir....