Nyitraszerdahelyi Szerdahelyi Gábor (1742-1813) bölcseleti és teológiai doktor, besztercebányai püspök rézmetszetű portréja, 15x19 cm Üvegezett keretben.
Gróf nádasdi és fogarasföldi Nádasdy Ferenc (1708-1783): császári-királyi tábornagy (k.k. Feldmarschall), horvát bán litografált portréja 14x21cm Üvegezett keretben / Count Franz Nadasdy Croatian Ban
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Veszteglő a verestoronyi szorosban. Színezett acélmetszet beszakadással. Foltos. Üvegezett keretben. / Stained steel-engraving page with tear. In glazed frame. size: 17x11 cm
1796 József nádor ifjúkori arcképe. "Jósef Antal örökös királyi fő-hertzeg született IX. Mártius 1776" Litográfia. Szetter, Bécs.10x17 cm Üvegezett keretben