12419.
371. Lezárult gyorsárverés
Fotó
4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
cca 1940 Okolitsy Szabó Zoltán hímzett, vászon, sérült fotóalbuma, családi életképekkel, közte beragasztott verssel és horoszkóppal, 250 fotóval, 15,5x9,5 és 6,5x5 cm közötti méretekben