1 000 Ft
16
Dr. Pisztóry Mór: Bevezetés az államtudományokba. Bp., 1876., Eggenberger (Hoffmann és Molnár-ny.), VIII+222+2 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, egy-két aláhúzással, dohos. Ritka!