17495.
371. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Madzsar Gusztáv (Rudnay Kálmán): NevelÅ‘ben. Regény. Bp., 1893., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 216 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, laza, kissé sérült kötéssel, hiányzó elülsÅ‘ szennylappal, kissé megviselt állapotban.