Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 230
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2111097
17583
371
A. Tabarant: Pissarro. Fordította: Wildner Ödön. Bp., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Papírborításban. 2110633
17584
371
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936, Révai. Kiadói egészvászon-kötés. 1988871
17585
371
Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági Kiadói kartonálás 2092900
17586
371
Bábjáték műsorfüzet. Összeállította: Magyar Bábjátékosok Szövetsége. Bp.,1950., Népszava. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. 2064144
17587
371
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné, 400 p.+XV t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban. 2112381
17588
371
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Erdőlakók. Fordította Temesi Győző. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés. 2111102
17589
371
Háziasszonyok kiskátéja IV. füzet. Szerk.: Stumpf Károlyné. Bp., 1941, Országos Iparegyesület. Kiadói papírkötés. 2111106
17590
371
Németh László: Villámfénynél. Bp., Tanu. Kiadói papírkötés. 2111018
17591
371
Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Budapest, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. 2164638
17592
371
Vegyes könyvtétel, 10 db: Verne Gyula Utazás a hold körül, Góth Imre: Vitaminok és hormonok., Beöthy Leo: A társadalmi fejlődés, Dr. Tauszk Ferenc: A belgyógyászat alapvonalai, Garbedian H. Gordon: A természettudomány legújabb állomásai., Schwester Hodi Masafret: Egészség a jövőben. (Reflexológia.), Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás I. köt. (szétvált, sérült kötéssel, kopott borítóval.), Mag... 2032095
17594
371
Romániai magyar irodalmi lexikon I. A-F. Szerk.: Balogh Edgár. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2120917
17595
371
Vegyes könyv tétel, 4 db. Kellér Dezső: Kortársak és sorstársak. Bp., 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült papír védőborítóval. Ágoston György, Veress István: Amerikából jöttem. Bp., 1965, Kozmosz könyvek. Kartonált kötésben. Hámori Tibor: Randevú világhírű emberekkel. Bp., 1971, Medicina. Kartonált kötésben. Burget Lajos, Kovácsvölgyi Sándor: Hogyan viselked... Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft