Nowak, Zdzislaw: A malomtól a góig. 50 táblás játék. 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, papírkorongok egy része hiányzik.
Pancsatantra, azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve az emberek és állatok világából való mulattató és tanulságos történeteknek versekkel tarkázott világhírű gyűjteménye. Ford.: Schmidt József. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Harmatta János. Győry Miklós illusztrációival. Bp., 1959., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó...
Ady Endre összes versei. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, enyhén kopott + Kovách Aladár: Téli zsoltár. Drámai játék három felvonásban. Bolyai könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, firkával és bélyegzéssel. + Balassi Bálint összes versei és levelei. Bp., 1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, festett lapéle...
Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.