Dr. Tihanyi Tibor: Úriasan, finoman. Villámszabályok az illemtanból diákok számára. Bp., 1938., Szent István-Társulat, 40 p. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, ceruzás aláhúzásokkal.
M. Iljin: Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Bp.,1945, Rózsavölgyi és társa. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk.: Hamvas Béla. Bp.,(1946.) Egyetemi Nyomda, 323 p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval.
Sík Sándor: Sarlósboldogasszony. Versek. Berlin, 1928., Ludwig Voggenreiter Verlag Magyar Osztály, (Pozsony, "Concordia-ny."), 102+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
Pápay Sámuel: A magyar literatúra esmérete I-II. rész. Magyar Minerva 4. köt. Veszprém, 1986, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1500 példányban. Számozatlan példány. Reprint.