Sebestyén Gyula: Elemi isk. tanító-, és tanítónőképzésünk fejlődése. Bp., 1896, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). A m. kir. vallás- és közoktatásügyi miniszter megbízásából az ezredéves ünnepély alkalmára. Kiadói kopottas egészvászon, kopottas borítóval, szakadt címlappal, intézményi bélyezővel.
Mai Magyar Múzsa 1930. Szerk.: Vajthó László. Bp.,1930, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
Babits Mihály: Sziget és tenger. Versek. Bp., [1925],Athenaeum, 100 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült kötéssel, széteső állapotban.
Egyetemes Könyvtár 2 kötete (103-04., 125-127.) Ifj. Dumas S.: A kaméliás hölgy. Ford.: Dr. Baján Miksa.;Sardou Viktor: Fedora. Ford.: Zoltán Vilmos. Győr, én., Gross-Testvérek. Kiadói papírkötés, az egyik felvágatlan példány (Fedora), a másik kötet könyvteste elvált a borítótól, a könyvtest laza.
Dr. Pisztóry Mór: Bevezetés az államtudományokba. Bp., 1876., Eggenberger (Hoffmann és Molnár-ny.), VIII+222+2 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, egy-két aláhúzással, dohos. Ritka!
1967 Rádió és televízió évkönyv. 1967. Bp., 1967, Magvető. Fekete-fehér fotókkal. A fotók között Fekete István (1910-1970) fotójával. Kiadói nyl-kötés.