Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 145
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2162413
16674
371
Books: Architecture, Art
Az Ernst-Múzeum Aukciói XLIV. köt.: A Rákóczyak ötvösműkincsei. Die Goldschmiedekunstschätze der Fürsten Rákóczy. Bp., 1930., Ernst-Múzeum, 13+3 p.+1 t. +XVIII t. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar és Német nyelven. Kiadói papírkötés,javított gerinccel, foltos borítóval. "Steiner Lajos Becsűs és Aukció Vezető. Ernst-Múzeum Budapest." pecséttel. 2164796
16675
371
2200
Books: Architecture, Art
P. Szűcs Julianna: Nagytotál. Magyar összképek a múzeumban, a tárlaton és a nyilvános térben 2009 és 2018 között. Bp., 2019, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2164789
16676
371
Books: Architecture, Art
Majoros Valéria: Bohacsek Ede. Vác, 1999, Nalors. Készült 500 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2164944
16677
371
Books: Architecture, Art
Fischel, Hartwig: Kunst und Natur in Bildern Wiener Häuser. I. Teil. Wien, Leipzig, Verlag Brüder Rosenbaum. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 2164952
16678
371
Books: Architecture, Art
Wehner Tibor (szerk.): A Derkovits ösztöndíj története 1955-2005. Bp., 2006, Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2163211
16679
371
Books: Architecture, Art
Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp.,1976, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval. 2162257
16680
371
Books: Architecture, Art
Alapfy Attila és Ilona. Bp., 2010, NKA. Kiadói kartonált kötés, DEDIKÁLT, jó állapotban. 2163296
16681
371
Books: Architecture, Art
Vankóné Dudás Juli. Kiállítási katalógus.; Hincz Gyula. Kiállítási katalógus. Bp.,2008-2009, 20'21 Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. 2161919
16682
371
Books: Architecture, Art
Szemiotika és művészet. Bp., 1979., Akadémiai Kiadó. Szerk.: J. J. Barabas. Bp., 1979., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2167451
16683
371
Books: Architecture, Art
Herendi porcelánszobrok. Veszprém, én., Veszprém megyei Nyomda Vállalat, 16+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2164766
16684
371
Books: Architecture, Art
Architektonikus gondolkodás ma. Soros Alapítvány kiállítása. Bp., 1990, Műcsarnok. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. 2165007
16685
371
Books: Architecture, Art
Csap Erzsébet: Beck Ö. Fülöp emlékkiállítása. Katalógus. Bp., 1970, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírborításban, enyhén kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft