Töredék. Fejezetek a veszprémi zsidó közösség történetéből. Tanulmány és emlékezés a Veszprém városi és a megyei zsidóság tragédiájáról. (1944-1945.) Veszprém, 2001.,Veszprémi Zsidó Örökségi Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
William O. McCagg: Zsidóság a Habsburg Birodalomban. 1670-1918. Ford.: Boris János. A jegyzeteket ford.: Gordos Judit. Bp., 1992., Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés.
Rabbi Slomo Ganzfried: A Sulchan Aruch kivonata. II. köt.: A sabbosz és ünnepek szabályai. A szöveg mellett közölt magyar fordítással. Ford. és kiadja: Dr. Singer Leó főrabbi. Bp.,é.n. (1937),Schlesinger Jos. Amatőr félvászon-kötésben.
Arieh Ben-Tov: Holocaust. A Nemzetközi Vöröskereszt és magyar zsidóság a második világháború alatt. Ford.: Gyurkó László. Bp., 1992., Dunakönyv Kiadó. Kiadói papírkötés.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Tábori Béla: A zsidóság két útja. Bp., 1990, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés.; Kecskeméti Ármin: A zsidó irodalom története I-II. köt. Bp., 1994., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés.; +"Az úr csodásan működik, de útja rejtve van..." Bp.,1990., Primo. Kiadói papírkötés.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp., én., Steiner Ármin. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.