16607.
371. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 000 Ft
22
Prónai Lajos: A puszták börtönében. Magyar hadifoglyok kalandozása Orosz-Turkesztánban. Bp.,[1929],Szent István-Társulat,(Stephanaeum-ny.), 77+3 p.+ 16 t. (fekete-fehér fotók, 8 levélen.) Kiadói kopott egészvászon-kötés, de belül jó állapotban.