Uray Sándor: Az Isten a mi reménységünk. Kis imakönyv harctéren levő keresztyén katonák részére. Debrecen, 1914, Hoffmann és Kronovitz. Kiadói papírkötésben, koszos.
Imák és intelmek a magyar kath. katonák számára. Molnár Vid Bertalan tábori lelkész, c. kanonok, apostoli protonotárius után. Bp., 1917, Stephaneum Nyomda R.T. Kiadói vászonkötésben, enyhén kopott.
Nagy Zoltán (szerk.): Imához! Imádságok, elmélkedések és egyházi énekek honvédeink számára. Kolozsvár, 1943, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet R.-T. Ajándékozói bejegyzéssel, hátulján kitöltött adatlappal. Kiadói műbőr kötésben, enyhén kopott.
Az Úr közel. Imádságos könyv hadbavonult, beteg és sebesült katonáinknak. Pápa, 1915, Főisk. Nyomda. Második kiadás. Kiadói papírborításban kopottas állapotban, bélyegzésekkel a borítón.
Reviczky Aladár: Imák és intelmek katonák számára a háború idejére. Budapest, é.n., Szent-István-Társulat. Kiadói papírkötésben, foltos, firkált borítójú.
Harmatcseppek. Hadbavonultaknak, sebesülteknek. Kiadja a Dunamelléki Ref. Egyházkerület és a Budapesti Ref. Egyház. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.