Öveges József: Fizika a gimnázium és leánygimnázium VII. osztálya számára. Bp., 1942., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, szakadt, foltos borítóval.
Dr. Wodetzky József: Tájékozódás a csillagos égen. Természettudományok elemei. 3. Bp., 1936., Kir. M. Természettudományi Társulat, 45+3 p.+ 2 t. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt.
Boldog Élet Könyvtára 2 kötete: Dr. Zemplényi Imre: Dohányzás és a szeszfogyasztás egészségügyi vonatkozásai.; Dr. Andriska Viktor: Lakás-ruházkodás-munka egészségtana. Élet és Egészség kiadás. Bp., é.n., Gyarmati és Bősz, 48+48 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítókkal, kissé dohosak.
A magyar diabetológia története. Szerk.: Dr. Winkler Gábor, Dr. Jermendy György. Bp., 2008, Tudomány Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Hankó Béla. A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp. (1927) Athenaeum. 186 l. 1 sztl. 1 t. (fotó) Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal, fotókkal. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy apró sérüléstől eltekintve szép állapotban
1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.