Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Szikra, 128 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
Magyarország története. Főszerk.:Pach Zsigmond Pál. III/1-2. köt.: 1526-1686. Bp., 1987, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Pósta Béla: Királydaróc pecsétnyomója 1574-ből. Különlenyomat a Közlemények az Erdélyi Nemzeti Múzeum Érem és Régiségtárából c. folyóirat 1941. évfi 1. számából. Kolozsvár, 1941, Minerva. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel.
Sumer, Assur, Babylon. SIeben Jahrtausende Kunst und Kultur an Euphrat und Tigris. Szerk.: Eva Strommenger. Linz., 1978., Stadtmuseum Linz-Schloß Schallaburg. Német nyelvű kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötésben.
Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.+Emléklappal a ravatalnál tett tiszteletadás emlékére, 1993. dec. 17.
Die Bajuwaren. Von Severin bis Tassilo. 488-788. Gemeimsame Landesausstellung des Freistaates Bayern und Landes Salzburg, Rosenheim/Bayern, Mattsee/Salzburg, 19. Mai bis 6. November 1988. Szerk.: Hermann Dannheimer, Heinz Dopsch. hn., 1988., Ueberreuter. Német nyelven. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Horváth Mihály: Az ipar és kereskedés története Magyarországban, a három utolsó század alatt. Bp.,1984, ÁKV. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.