Bársony István: Szól a puska. Természeti képek és vadásztréfák. Magyar Könyvtár. Bp.,[1901],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 70 p. Az elülső szennylap vízjeles papírral. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
Bársony István: Magyar természeti és vadászati képek. Neográdi Antal képeivel. Bp.,[1926.], Athenaeum, 218+1 p.+21 t. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, hiányos szennylappal.