1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
2 db vallási könyv: Kempis, Thomas a: De imitatione Christi libri quatuor. Regensburg, 1923, Friedrich Pustet. Vászonkötésben, jó állapotban.; Szentlélek hárfája. Prohászka-imakönyv. Bp., 1928, Szociális Missziótársulat. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.