5 000 Ft
Francisco Genetto: Theologia moralis, juxta sacrae scripturae, ... Tomus Secundus. Venetiis, 1776., Ex Typographia Balleoniana, XXIV+408 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.