Tétel

Kikiáltási ár:

1 400 Ft

Leírás:

Vegyes nagy vallási könyv, folyóirat és prospektus tétel: D. Tóth Tihamér: Levelek diákjaimhoz: Ne igyál! . Bp.,1923, Szerzői kiadás,(Élet-ny.), 59+40 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítókat bekötötték. + Jean Claude Adrien Helvétius: Der wahre Sinn des Natursystemes: Ein hinterlassenes Werk. Frankfurt, 1783. 142p. Kézzel írt bejegyzésekkel. korabeli papírkötésben, laza fűzéssel, sérült gerinccel / With loose binding + dr. Halász Pál: Krisztus országáért - Lelkigyakorlat-tervezet egyházközsségi és katolikus egyesületi vezetők számára. Bp., 1940, Actio Catholica. Kiadói papírkötés + Dr. Tóth Tihamér: Krisztus és az ifjú. Levelek diákjaimhoz VIII. Bp., én. Szerzői. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal. + Szíves Béla Dr.: A tövisfalvi tisztelendő. Bp., 1948, Korda. Kiadói papírkjötés, kiadói foltos védőborítóval. + XI. Pius pápa apostoli körlevele a liturgiáról. Bp.,1948, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. + 1938-43, Áve Mária folyóirat 5 száma, jó állapotban + 1936, Missziós Ifjúság lap 2 száma, kissé foltos borítóval + Szent Terézke Rózsakertje, karácsonyi szám, 1935 dec. szakadt és hiányos borítóval, foltos lapokkal.+ 1935-42 Mustármag. Evangéliumi hitmélyítő folyóirat.5 száma + Vatikán város turisztikai prospektus, Róma, 1940, gazdagon illusztrált, hajtásnyommal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert