Dr. Bartók György: Biblia-ismertetés. Középiskolák I. és II. osztálya számára. Átdolgozta: Tárkányi György. Bp.,1908, Franklin, 88 p.+1 t. (Palesztina, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1:1,000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 28x31 cm.) Átkötött kopott félvászon-kötésben, ceruzás névbejegyzéssel.
[Adami János (1738-1821)]: Joannes Adámy: Sensa cleri Gallicani occasione revolutionis Gallicae manifestata. Compendio exhibita a - -. Posonii [Pozsony], 1804.,Typis Georgii Aloysii Belnay, 390+2 p. Latin nyelven. Borító nélküli példány.
Josef Johann Nepomuk Pehem (1740-1799): Praelectionum in jus ecclesiasticum universum. methodo discentium utilitati adcommodata congestarum pars II. Viennae, 1791., Antonium Gassler, 781 p. Latin nyelven. Borító nélküli példány, levált címlappal.
[Felix Mayr]: Divus Augustinus Vitae Spiritualis Magister, Seu Instructio Hominis Christiani per pia quaedam ac falutaria documenta... Pars [I.] [Colonia [Köln],1727., Henrici Theodori, 16 sztl. lev.+750 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, a gerincen aranyozott címkével, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső kötéstábla szélén sérüléssel, a szennylapon és ...
Vegyes nagy vallási könyv, folyóirat és prospektus tétel: D. Tóth Tihamér: Levelek diákjaimhoz: Ne igyál! . Bp.,1923, Szerzői kiadás,(Élet-ny.), 59+40 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítókat bekötötték. + Jean Claude Adrien Helvétius: Der wahre Sinn des Natursystemes: Ein hinterlassenes Werk. Frankfurt, 1783. 142p. Kézzel írt bejegyzésekkel. korabeli papírkötésben, laza ...
Énekeskönyv a csehszlovák köztársasági magyar reformátusok használatára. A zsinat által elrendelt kiadás. Párkány, 1937, harmadik kiadás. Félvászon kötésben. A borítón "Felvidék visszatért! 1938-39" felirattal. Kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
Boda László: A Sátán. A nagy Kísértő a teológia, az élet és irodalom szembesítésében. Bp.,2006., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kivágott címlappal.