Gyenis András: Jezsuita arcélek. Bp., 1940., Korda. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos, a könyvtest elvált a borítótól, és a kötése szétválik.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.
Fogarasy Mihály: Keresztény igazságok egyházi beszédekben, mellyeket különbféle alkalmatosságokkal hirdetett, s a hívek lelki épületére ujabban is közrebocsát 2. kötet. Nagyvárad, 1861, Tichy Alajos ny. 401p. Korabeli, elvált borítójú félvászon kötésben, ex librissel.