1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Vegyes bolha tétel, össz. 5 db: Távol-keleti fa legyező karton dobozában. Távol-keleti illusztrált legyező üvegezett fa keretben, kéret mérete 14,5x20,5 cm. Dinnyeevő kerámia figura, m. 12,5 cm. Plasztikus bőr dísz, h: 26 cm. Brit katonai figura, műanyag dobozban, m: 15 cm