Bolhapiac Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2167377
11551
371
3800
Flea Market
Munkásőr sapka, 58-as méret, d: 20 cm. 2167504
11552
371
Flea Market
Redőnyös, fa tolltartó, a redőny nehezen húzható, 9x20x7,5 cm 2161146
11553
371
Flea Market
3 db levélbontó kés, fém: 24 cm, fa: 25 cm, csont: 11 cm, mindegyik ornamentális díszítéssel, fém penge hátoldalán kopással 2165756
11554
371
2200
Flea Market
Vegyes Fradi tétel, 2 db bakelit lemez: Fradi induló, Örökzöld Fradi-dalok (Hajrá,Fradi!, Szervusztok emlékek, álmok, Öreg Focista)+Fradi sál, 19x250 cm 2166187
11555
371
Flea Market
Egy csomagnyi vegyes bizsu ékszer 2164087
11556
371
Flea Market
2163626
11557
371
Flea Market
Elemes marha sokkoló, h: 27 cm 2163584
11558
371
Flea Market
3 db agancs, h: 17 és 25 cm között 2163534
11559
371
Flea Market
Wellner alpakka merőkanál, jelzett, h: 32 cm 2163550
11560
371
Flea Market
2163513
11561
371
Flea Market
3 db nagyméretű bélyegzőház + 1 db dátumbélyegző 2161016
11562
371
Flea Market
2 db régi kis méretű fa doboz fedéllel: Egyik tetején kézzel festett tengerparti, kisfiú és vitorlás motívummal díszített, oldalán "Mamának, 1910. Dec. 24" felirattal, alján Kreutle Ferenc, festék, Bp., Károly u. kopott bélyegzővel, 4x6,5x10 cm. Másik díszítés nélkül, lakkozott, 2,5x8x8,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft