1955-1960 2 db fotó (1955 Bp., Vörös Lobogó Kölyök Torna III. helyezett, futball csapat; 1960 Fonyód-Bélatelep Jamboree), felületükön törésnyomokkal, sérültek, 11x17 cm és 12x18 cm
cca 1988 MAHART Budapest nevű magyar tengerjáró hajó, mely speciális szállítmánnyal (fegyverrel) megrakodva indult Iránba, retusált sajtófotó, felületén ragasztásnyomokkal, 11×18 cm
cca 1880-1930 Kristóffy-Wenich-Ott-Melczer-Galli makói-békéscsabai családok fotóalbuma, 21 fotóval, közte keményhátú fotók, fotók, fotólapok is, a keményhátú fotók között Goszleth, Dreschner és Weisz (Arad), Fehér Flóris (Békéscsaba), Horváth Viktor (Békéscsaba), Ravasz Imre (Arad), Homonnai fotó (Makóx3), Steindl Károly (Békéscsaba), Schwarz Mór (Makó)...stb fényképészek műtermeiben készült fotók...
cca 1940 Okolitsy Szabó Zoltán hímzett, vászon, sérült fotóalbuma, családi életképekkel, közte beragasztott verssel és horoszkóppal, 250 fotóval, 15,5x9,5 és 6,5x5 cm közötti méretekben
cca 1895-1980 Balogh, Kőszeghy, Szedessy, Cseh, Csuka, Békeffy családok fotóalbuma, 56 p teleragasztva képpel, közte beragasztott versek, Balogh Istvánné hagyatékából, 4x7 és 20x15,5 cm közötti méretekben