Myhre's Handbook of Baltic and White Sea Loading Ports including Denmark, Norway, Germany, Also Dutch, Belgian and British Timber Ports. 1939-1940. Bp.,(1939), J. Jorgensen&Co.,1120 p. 8th revised & extended edition. Angol nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
Jáger Ferenc: Nászút a Balatonba. Veszprém, 2003., Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés,a címlap és az első oldal kijár. A szerző által dedikált.