Nyomtatványok Tételek száma: 307
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2051877
12824
371
Printed Materials
1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p. 2165516
12825
371
Printed Materials
1770 Mária Terézia rendelkezése arról, hogy Andre Baratta és a tulajdonában lévő Lotto di Genova a királynő döntése alapján privilégiumokat kapott 2165442
12826
371
Printed Materials
cca 1800 Az újonnan érkezett vagy már a helyben élő lakosok kimutatására szolgáló kitöltetlen német nyelvű okmány 2165486
12827
371
Printed Materials
1802 Pozsony, Értekezés egy Északi Kereskedelmi Társaság megalapításának szükségességéről 2167617
12828
371
22000
Printed Materials
1808 Bécs, Gróf Kissingen-Nippenburg Ferdinánd által kiadott körlevél az új bankók forgalomba helyezéséről, mintanyomtatvánnyal 2165435
12829
371
Printed Materials
1811 Bécs, Beszámoló a forgalomban lévő bankócédulák számbavételéről és számuk szabályozásáról 2163893
12830
371
Printed Materials
1843. Pesti Hírlap. 244. sz. 1843. május 4. 244 sz., hiányos, 291-298 p.+1848 Közlöny, hivatalos lap. 108. sz. 1848. szept 26., hiányos, 1 sztl. lev. 2116000
12831
371
Printed Materials
cca 1850 Hölgyportré, Verlag v. Wilhelm Hermes in Berlin, litho kép üvegezett keretben, 21×14 cm 2163501
12832
371
Printed Materials
1857 Nemzeti Színház színházi plakátja- Egressy Gábor az Özvegy férje c Dumas darabban Szemere Pál Párisi adós c. műve. Sérült, vászonra kasírozva. 25x33 cm 2123852
12833
371
Printed Materials
cca 1860 Karl von Etzel 3 db vasúti építményeket ábrázoló tervrajza nagy méretű nyomaton 70x60 cm 2126672
12834
371
Printed Materials
cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm. 2163548
12835
371
Printed Materials
1862 Ország. I. évf. 63. sz. 1862. dec. 14. Pest, Engel és Mandello-ny., benne a kor híreivel, korabeli reklámokkal, hajtásnyomokkal, adóbélyegzéssel, foltos, 2 sztl. lev. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft