2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
cca 1900-1930 Szent Erzsébet. Litográfia, hímzett applikációk, papír, hátoldalán kopott, nehezen olvasható bélyegzővel (A gyöngyösi Szt. ... telepítése javára), üvegezett, sérült fa keretben, 33x43 cm