1932 Tejgazdasági zsebkönyv. 1932. VI. évf. Szerk.: Dr. Gratz Ottó, Dr. Valkó Rudolf és Törs Antal közreműködésével. Kiadja: Tejgazdasági Zsebkönyv és Tejgazdasági Szemle Kiadóhivatala. Bp., 1932, Közlekedési-nyomda,202+6 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, a borító részben elvált a füzet testétől, a borító szakadt, a gerinc foltos
1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. ...
1932 október 2. Osztrák-Magyar labadarúgó válogatott mérkőzéssel kapcsolatos 2 db műsor újság: Reggeli Ujság, 2 p, sok korabeli reklámmal és 2 db Párisi Nagy Áruház kuponnal, Hacek és Sajó humoreszkkel, szakadásokkal, egyik sarkában hiánnyal, foltos + Pester Lloyd különkiadása, "Zum Länderkampf Ungarn.Österreich", 4p, sok korabeli reklámmal, foltos, apró szakadásokkal./ 1932 Austria-Hungary footba...
1933 Miklós Andor (1880-1933) újságíró, lapszerkesztő, Az Est lapok tulajdonos-főszerkesztője, az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. elnökének gyászjelentése
1934 Sátoraljaújhely, Csabacsüdi Dókus Ernő (1852-1934) politikus, egyházpolitikus, író. A Református Konvent és Zsinat első világi elnökének gyászjelentése.